ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

mamy w niej praktycznie wszystko

IMIENNE, FIRMOWE, OKOLICZNOŚCIOWE

Pieczątka imienna potrzebna jest każdej osobie składającej podpis na dokumentach firmowych czy urzędowych. Pieczątka firmowa znajduje zastosowanie zarówno w dużych korporacjach, niewielkich, prywatnych firmach oraz w jednoosobowych działalnościach gospodarczych. czytaj więcej >>>

PREZENTATY, DATOWNIKI, STEMPLE URZĘDOWE

Datowniki i numeratory ułatwią pracę osób, których zadania polegają na oznaczaniu różnego rodzaju dokumentów, faktur oraz pism. Świetnie sprawdzają się w obowiązkach, gdzie potrzebne jest zachowanie chronologii. Pozwalają na powtarzalność wynikającą z automatycznej zmiany cyfr. czytaj więcej >>>

JEDNO I DWUSTRONNE, FOLIA MAT/BŁYSK/SOFT TOUCH

Wizytówka to zazwyczaj prostokątny, podręczny kartonik, zapisany treścią zależną od rodzaju wizytówki. Towarzyszy chwilom nawiązywania znajomości, stając się elementem konwenansu. Jest oznaką uprzejmości i szacunku, a współcześnie może też pełnić funkcje reklamowe. Podstawowe informacje, które powinny znaleźć się na wizytówce to nazwa firmy/imię i nazwisko oraz formy kontaktu. Najważniejszy jest oczywiście adres, telefon i e-mail. czytaj więcej >>>

ROLL UP, PANELE PODŚWIETLANE LED, BANERY

Wizualizacja reklamowa odpowiada wszystkim elementom graficznym środka przekazu i ma na celu promocję produktu, marki, usługi. Elementy wizualne mogą obejmować strony internetowe, plakaty, tablice ścienne i wolnostojące, panele LED, reklamy banerowe, rollup’y, itp. Rollup reklamowy to prosty i efektowny system wystawienniczy, który pozwala zaprezentować różnego rodzaju treści informacyjne związane z produktem lub marką.

DRZWIOWE, ŚCIENNE, GRAWEROWANE, WYKLEJANE

Tabliczki na drzwi z grawerem są idealne do oznaczania drzwi biur, gabinetów, pokoi, a także drzwi wejściowych do domów i mieszkań. Grawer laserowy podkreśla elegancki charakter tabliczki. Tabliczki przeznaczone są do prezentacji informacji, ostrzeżeń, danych personalnych osób. Są niezastąpione w każdym biurze czy budynku użyteczności  publicznej, ułatwiając komunikację na terenie obiektu. Tabliczki są praktyczne, umożliwiają prostą wymianę treści.

BLATY, STOJAKI NA ULOTKI, STANDY

Stojaki na ulotki to doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy, która chce skutecznie prezentować swoje materiały reklamowe i jednocześnie wyróżnić się na tle konkurencji. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie zarówno w biurach, jak i w różnego rodzaju punktach obsługi klienta, recepcjach, poczekalniach oraz wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba prezentacji materiałów takich jak ulotki, broszury, katalogi itd. Występują również stojaki biurkowe z jedną kieszonką jak i z wieloma w ustawieniu jedna obok drugiej bądź kaskadowo.

TABLICE ZEWNĘTRZNE WOLNOSTOJĄCE, GABLOTY ŚCIENNE

Tablice/Gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne wolnostojące mogą być umieszczone w strategicznych punktach by skuteczniej dotrzeć z informacjami lub ogłoszeniami do szerszej rzeszy osób. Gablota ogłoszeniowa zewnętrzna do zawieszenia często wykorzystywana jest przy wejściach do różnych urzędów, szkół czy innych instytucji. Ścienne gabloty/tablice informacyjne i ogłoszeniowe zapewniają efektywną komunikację i organizację przestrzeni.

BANERY, BILLBOARDY WIELKOFORMATOWE

Billboard reklamowy to wielkoformatowa powierzchnia, która zazwyczaj stawiana jest przy drogach lub ważnych punktach komunikacyjnych. Stanowi nośnik reklamy dla każdego przedsiębiorcy chcącego dotrzeć ze swoim produktem do dużej grupy odbiorców.

PRIMUS Maria Krupicz

tel. kom. 501 02 72 44
tel. (22) 621 39 55

email: zamowienia@pieczatki24.pl
www.pieczatki24.pl

ul. Rozbrat 10/14, 00-451 Warszawa

NIP PL: 5260019022

Masz pytania?? Masz wątpliwości??

tel. 501 02 72 44

Zadzwoń lub napisz, wyjaśnimy i podpowiemy,
zaproponujemy atrakcyjną ofertę i ciekawe rozwiązania.

JESTEŚMY DLA CIEBIE

0
Zadowolonych Zleceniodawców
0 %
Pozytywnych opinii
0 /5
Średnia ocena

Wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów oferując szeroki wachlarz produktów,
o najwyższej jakości w rozsądnej i przystępnej cenie.

Bazując na 30-letnim doświadczeniu
zapewniamy profesjonalne doradztwo i ciekawe rozwiązania.

Od momentu rozpoczęcia działalności zrealizowaliśmy wiele projektów
i sprostaliśmy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zaufało nam wielu indywidualnych Zleceniodawców,
a także dziesiątki instytucji, urzędów, podmiotów zaufania publicznego, sądów.